najwyższa jakość

Dla kogo abonament?

Oferta Abonament Auto

Oferta Abonament Auto skierowana jest do bardzo szerokiego grona osób. Korzyści z abonamentu płyną bowiem szerokim strumieniem.

Idealne rozwiązanie dla młodych kierowców, którzy ubezpieczając nowy samochód musieliby zapłacić bardzo wysoką składkę ubezpieczeniową. Przede wszystkim jest to jednak oferta, dla tych którzy cenią sobie komfort posiadania nowego samochodu każdego roku, ale także dla osób, które nie chcą się martwić utratą wartości pojazdu i jego późniejszą odsprzedażą.

Dla osób prowadzących
własną działalność

Dla osób prowadzących własną działalność to świetne rozwiązanie, gdyż cała opłata może zostać wliczyć w koszt uzyskania przychodu, jednocześnie obniżając wysokość podatku dochodowego. To dla mniejszych, a co z większymi przedsiębiorstwami?
Tutaj samochód w abonamencie to dobry sposób, aby zapewnić pojazd służbowy dla managerów na kontrakcie lub zaoferować pracownikom wyższego szczebla niezastąpiony benefit pracowniczy, który stanowić będzie jednocześnie narzędzie pracy. Opłaty związane z umową abonamentu nie obciążają Twojej zdolności kredytowej. Stała miesięczna opłata za użytkowanie samochodu pozwoli spokojnie zaplanować miesięczne wydatki.