Najwyższa jakość

Korzyści

Korzyści płynące z Abonament Auto

Posiadając swój własny, prywatny samochód możesz zmieniać go co 6 miesięcy, jednak będzie to wiązało się z formalnościami i skomplikowanym procesem sprzedaży auta. Musisz szukać zainteresowanych osób i odbywać spotkania z potencjalnymi Klientami, rozmowy telefoniczne, negocjacje warunków itp. Do tego dochodzi jeszcze spadek wartości posiadanego samochodu, o którym część kierowców zapomina. Gdy już uporasz się ze sprzedażą dotychczasowego pojazdu, czeka Cię kolejny proces czyli zakup nowego samochodu, w skład którego wchodzą żmudne poszukiwania, telefony, weryfikacja stanu technicznego itd.

W Abonament Auto wszystkie
te czynności Cię nie dotyczą

Dzięki czemu masz czas na zajęcie się Twoimi sprawami i biznesem, wykorzystując samochód od nas jako narzędzie zapewniające mobilność.
Po zakończonej umowie abonamentowej sam decydujesz, co chcesz dalej zrobić. Masz wiele opcji, np. odkup samochodu (jego wartość znana jest w momencie podpisywania umowy), możesz go również zdać i wybrać kolejny model lub – jeśli dany pojazd zyskał Twoją sympatię – przedłużyć umowę i użytkować dalej ten sam samochód.